Röplabda Hírek

Elsők lettek a röplabdás lányaink

IV. korcsoportos lány röplabdásaink az elmúlt tanév végén (2017. június 21-25.) részt vettek a Debrecenben zajló Diákolimpián, ahol az országos döntőbe jutva Fésüs Irén tanítványai megszerezték az első helyet! Gratulálunk nekik!  A képek forrása: http://www.mdsz.hu/diakolimpia/mediatar/

Bővebben »
13407264 283533755330508 7604650879886064894 n

Diákolimpiai bajnokok a felsővárosis gyerekek

A székesfehérvári lányok aranyérmesek lettek a miskolci röplabda diákolimpia-döntőn. A fiúk is eredményesek voltak, negyedik helyen végeztek. Megnyerte a IV. korcsoportos röplabda diákolimpiát a székesfehérvári Felsővárosi Általános Iskola leány csapata. Fésűs Irén tanítványai mind az öt mérkőzésükön győzedelmeskedtek, szettet is csupán egyszer veszítettek. A miskolci finálé csoportküzdelmei során a Jászberényt 3:1-re, a hazaiakat és a … Read more…